ANASTASIA BEVERLY HILLS RIVIERA | SWATCHE, OPINIA, SZCZERA RECENZJA

Najnowsza paleta z kolekcji ABH wywołała duże zamieszanie w sferze beauty. Dlaczego? Opinie na jej temat są bardzo podzielone. Występuje tu bardzo podobna sytuacja do tej, gdy amerykańska marka wydawała drugą z kolekcji paletę- Subculture. Moim zdaniem jest jedną z bardziej interesujących oko palet firmy. Jest zupełnie inna. Gama kolorystyczna jest bardzo szeroka a i nawet opakowanie zostało zmienione.

Cena palety to 215 zł na Sephora.pl

abh riviera

 


 

Kolorystyka

Czyli najciekawszy aspekt tego produktu. Riviera zdecydowanie wyróżnia się na tle swoich “starszych sióstr” z kolekcji. Kolory są iście letnie, neonowe, po prostu ja bym je nazwała szalonymi. Znajdziecie zarówno piękne matowe brzoskwinki, brązy, ale też ultra mocne kolory jak turkus, różowy neon czy żółte złoto. Nadaje się zarówno na codzień, jak i do instagramowych makijaży. Mi niesamowicie podoba się cały design palety. Nazwa palety oraz samych cieni nawiązuje do lata, wakacji i podróży. Niesamowicie przyjemnie się na to patrzy a wszystko to tworzy spójną całość.

 

abh riviera

 


 

Formuła

Każdy jeden cień jest MEGA napigmentowany. Mogłabym rzec, że jest to paleta z najbardziej napigmentowanymi błyszczącymi odcieniami od ABH. Wystarczy dotknąć delikatnie palcem a cień sam przykleja się do palca. Maty są delikatnie suchawe, natomiast nie przeszkadza to w aplikacji. Trzeba z nimi uważać przy pracy. Przede wszystkim dlatego, że nie są to neutralne kolory i każde połączenie jednego z drugim cieniem może nam dać nieporządany efekt dziwnego koloru. Cień Sails, Cannes i Palm są najbardziej suchymi ze wszystkich, natomiast cień Bahamas to sam pigment. Miejcie na niego oko przy pakowaniu go na powiekę, bo po zmyciu może się okazać, że wżarł się w skórę!

 

abh riviera

 


 

Podsumowanie

Nie rozumiem złych opinii na temat tej palety. Fakt, nie jest to jakość Soft Glam, która zdecydowanie bije wszystkie z kolekcji na głowę. Natomiast wybór kolorystyczny tu jest o wiele ciekawszy i na pewno można nią stworzyć wiele więcej kreatywnych makijaży. Myślę, że jest całkowicie warta zakupu.

 

https://www.instagram.com/p/BwPPCq4gSkh/


 

A Wy co sądzicie o Rivierze? Anastasia przesadziła, czy wpadła na super pomysł aby rozszerzyć kolekcję palet o taką z bardziej niecodzienny kolorami?

Dajcie znać w komentarzach!

Buziaki,

Ola

Leave a Comment