eveline make-up primer

EVELINE MAKE-UP PRIMER | NAJLEPSZA BAZA POD MAKIJAŻ?

Bazy czy primery to nie jest dla mnie konieczny etap w makijażu. Zdecydowanie bardziej ich w życiu unikałam, aczkolwiek kilka kultowych baz miałam okazję wypróbować no i niestety nie dawały one jakiegoś efektu wow na twarzy. Zawsze też uważałam, że baza to dodatkowe obciążenie dla twarzy a ja wciąż, mimo tego że robię makeupy na instagram, staram się żyć zasadą less is more, jeśli chodzi o tę “dziedzinę życia” 😉

Ostatnio dostałam paczkę od Eveline Cosmetics z paroma produktami do twarzy. Był w niej zarówno podkład Liquid Control, którego mojego recenzja znajduje się >TU< oraz efekt jego działania poniżej na insta, jak i gąbeczka, korektory i właśnie temat dzisiejszego postu, czyli 2 bazy.

https://www.instagram.com/p/B-woNTlB_zr/


 

Baza wygładzająca | Smoothing Primer

Cena ok. 20 zł

Od tego produktu nie mogę się odczepić od jakiegoś tygodnia a nawet półtora. Za każdym razem jak robię makeup, to ona jest pierwszym etapem. Ma bardzo delikatną kosnsytencję, która według mnie fajnie nawilża i lepi się, dzięki czemu pięknie scala się z nią podkład. Nie zauważyłam jakiegoś specjalnego wyrównania kolorytu cery, ale na pewno każdy kolejny etap makijażu twarzy wygląda bardzo gładko i świeżo. Nie spodziewałam się czegoś takiego, a tu niespodzianka 😉

 

eveline baza wygładzająca

 


 

Baza matująca | Mattifying Primer

Cena ok. 20 zł

Bazy matujące to nie są moje faworyty. Mam wrażenie, że dodatkowo obciążają skórę, a ja też nie jestem zwolenniczką całkowitego matu na buzi. Jednak ta bardzo przypomina mi bazę POREfessional od Benefit, jednak Eveline jest lżejsza w konsystencji. Dzięki temu bardziej mi odpowiada. Rzeczywiście minimalnie wypełnia pory ale na pewno też przedłuża trwałość makeupu. Musicie tylko spróbować ją z różnymi podkładami, bo nie ze wszystkimi może się zgrać.

 

eveline baza matująca

 


 

Jak już wspomniałam wcześniej, nie byłam fanką baz, natomiast teraz nie mogę się oderwać szczególnie od tej różowej- wygładzającej. Testowaliście je? Jakie są Wasze wrażenia? Które bazy według Was są warte wypróbowania?

Dajcie znać w komentarzach!

Buziaki,

Ola

Leave a Comment