RIMMEL WONDER’SWIPE 2W1 | SWATCHE, OPINIA

Zanim zaczęłam być Rising Star w Rimmelu nie miałam ani jednego produktu z tej serii. Nie czułam potrzeby jego zakupu, bo jednak bardziej stawiałam na matowe makeupy oczu. Jednak ten kosmetyk kompletnie odmienił moje preferencje. Rimmel Wonder’Swipe to produkt 2w1- eyeliner i cień. Bardzo łatwo można zmienić jego właściwości w zależności od tego, jak go zaaplikujecie.

W dzisiejszym poście pokażę Wam wszystkie kolory oraz powiem, które są moimi ulubionymi.

wonder'swipe 005 rimmel

 


 

Formuła

Każdy z produktów możecie użyć zarówno jako eyeliner i jako połyskujący cień. Ja zdecydowanie wybieram tą drugą opcję. Pamiętajcie jednak, że on zasycha, więc jeśli chcecie mieć ładny rozblendowany efekt, to musicie szybko z nim pracować. Natomiast, jeśli planujecie używać ich jako eyelinery, to moim zdaniem potrzebujecie około 2/3 warstw, szczególnie przy tych jasnych kolorkach, które macie pokazane na dole.

 

https://www.instagram.com/p/B6ATXkdhBO_/

na zdjęciu jako cień 005 

 


 

Kolory

W kolekcji znajdziecie kolorki zarówno takie, które nadadzą się świetnie na codzień (tak jak 003 czy 002), takie, które dodadzą Waszemu makeupowi koloru (005, 002, 011, 009, 006) czy idealne do szalonych kresek (001, 014, 013, 010, 012, 015). Zależy tak naprawdę od Waszych preferencji kolorystycznych. Ja nałogowo katuję kolor 005 i 002. Są to moje dwa totalne ulubieńce.

 

wonder'swipe rimmel

 


 

A czy Wy już używaliście Wonder’Swipe’ów? Jak tak, to który jest Waszym ulubionym? Ja tak jak wspomniałam już wcześniej, serdecznie Wam je polecam. Jest to idealny produkt dla każdego, który odmieni nawet najzwyklejszy makijaż.

 

https://www.instagram.com/p/B50a-n7Bv3N/

na zdjęciu 010 jako eyeliner

 

Buziaki,

Ola

Leave a Comment