Make-up

BAEBROW TINT DO BRWI | TEST, RECENZJA

Tinty do brwi zrobiły się ostatnio bardziej popularne niż tradycyjne henny. Produkty tego typu są bardzo łatwe w domowym użyciu. Powiem Wam szczerze, że nigdy nie robiłam sobie henny, a regulację brwi wykonuję sama. Dlatego produkt ten to dla mnie kompletna nowość i trochę wyzwanie.

Ostatnio otrzymałam produkt od Baebrow, czyli polskiej(!) marki, których właśnie flagowym produktem jest Instant Tint. Dziś go przetestowałam po raz pierwszy a efekt możecie zobaczyć na moim instagramie.

 

 

Tu przedstawię Wam moją opinię na jego temat i po krótce opowiem o jego właściwościach.

 


 

Działanie

Producent obiecuje trwały, precyzyjny efekt ułożonych brwi. W opakowaniu znajduje się produkt wyglądający jak mascara, natomiast po wyjęciu aplikatora widzimy bardzo podobny kształt do szpatułek w błyszczykach czy pomadkach. Dzięki niemu można precyzyjnie wyrysować kształt brwi które chcemy.

Na samym początku brwi należy oczyścić oraz wokół ich granic nasmarować tłustym kremem lub po prostu wazelinką w celu uzyskania idealnego kształtu. Potem aplikatorem nakładamy produkt i odczekujemy 10 minut. Producent pisze, że mamy czekać z zamkniętymi oczami- ja miałam otwarte i przeżyłam 😀 Następnie tint ściągamy mokrym wacikiem i voila! Bardzo prosty sposób, ale przyznam, że delikatnie mnie stresował.

Dodatkowo, moim zdaniem- jak i zdaniem producenta- należy zrobić próbę uczuleniową np. na ręce, aby zobaczyć, czy na któryś składnik produktu nie jesteście uczuleni.

Efekt jest bardzo naturalny i dzięki niemu mam oszczędzone około 10 min z każdego poranka 🙂

 

baebrow tint brow

 


 

Cena

Z tego co widzę na stronie Baebrow tint ten kosztuje 19.99$. Szczerze Wam powiem, że nie mam pojęcia jak wygląda to na rynku jeśli chodzi o tego typu produkty. Jeśli będzie trwała a efekt utrzymywałby się tak, jak widzicie to na wideo wyżej, to myślę, że jest to produkt godny polecenia.

 

baebrow brow tint

 


 

A co Wy sądzicie o tego typu produktach? Próbowaliście już czegoś podobnego? Dajcie znać w komentarzach!

 

Buziaki,

Ola

Zobacz również

No Comments

Zostaw komentarz