RIMMEL LASTING EXTREME | NOWA KOLEKCJA SZMINEK

Chyba nigdy moja skrzynka DM na insta nie była tak zasypana pytaniami, jak po tutorialu z nowymi szminkami marki Rimmel – Lasting Finish Extreme. Jest to nowa kolekcja firmy.

Dziś pokażę Wam swatche wszystkich kolorów i trochę o nich opowiem :*

 

https://www.instagram.com/p/B36_RpghiNk/

 


 

Właściwości

Jak sama nazwa wskazuje, pomadka ma być długotrwała. Producent mówi o 10h, ja natomiast testowałam ją już nie raz /jeden raz na profilu Rimmela na instagramie, jeśli go nie śledzicie to zapraszam bo często się tam pojawiam/, i powiem szczerze że nienagannie utrzymuje się jakieś 4h, później delikatnie się zmywa. Robi to jednak w bardzo subtelny sposób, bez plam i rozmazań.

Jest maksymalnie napigmentowa. A w parze z tym idzie mega kremowa formuła. Wystarczy jedno pociągnięcie na ustach, a uzyskujecie full pigment. Niesamowity efekt i bardzo zaskakujący.

Dodatkowo ma ona półmatowe-satynowe wykończenie. Nie wygląda sucho, a to że nie jest całkowicie matowa- optycznie powiększa usta.

Jak wiecie, trąbiłam tu o tym nie raz, uwielbiam szminki w klasycznej formie. Te są obecnie moimi ulubionymi. Mają nawet przyjemniejszą formułę niż kultowe pomadki MAC.

 

Rimmel lasting extreme finish szminki

 


 

Kolory

W gamie znajdziecie 8 intensywnych odcieni. Jest tu jeden nudziak, ale zdecydowanie przeważają mocno nasycone czerwienie i róże. Moimi ulubieńcami są 100, 610 i 700.

Wszystkie kolorki pokazuję w akcji na tutorialu powyżej.

Rimmel lasting extreme finish szminki

 


 

A Wam który kolor przypadł najbardziej do gustu? Stawiacie bardziej na matowe pomadki w płynie czy szminki w tradycyjnej formie? Dajcie znać w komentarzach!

 

Buziaki,

Ola

Leave a Comment